Co mysli turysta, Zakwaterowanie

Atrakcje Krynicy Morskiej

DJI_0374

Wielu z nas podczas wakacji stawia na Polskie morze odrzucając oferty biur podróży z wycieczkami zagranicznymi. Jedno z popularniejszych nadmorskich miast w Polsce, które co roku odwiedzane jest przez dziesiątki tysięcy turystów to Krynica Morska. Jest to małe, malownicze miasto, które pomoże nam, wypocząć i nabrać energii na najbliższe dni pracy.

krynica morska kwatery nie pozwolą nam się nudzić przez ani sekundę. W trakcie pobytu tam można wybrać się na latarnię morską, z której rozpościera się piękny widok na morze. Kiedy zgłodniejemy mamy okazję spróbować różnych gatunków ryb w pobliskich smażalniach lub pójść zjeść słodkie gofry z lodami i bitą śmietaną z owocową posypką. Jeżeli drzemie w nas dusza pirata, Krynica Morska oferuje rejsy statkiem po Bałtyku. Niesamowite wrażenia gwarantowane, szczególnie gdy wybierzemy się na rejs w porze zachodu słońca. Widoki, które ukażą się naszym oczom z pewnością zostaną w naszej głowie na zawsze. Ale czym byłyby wakacje nad morzem bez plaży?

Krynica Morska posiada piękne i duże plaże, na których możemy wyleżeć się do woli i złapać trochę słońca. Nie zapominajmy o kąpieli w morzu. Nie ma konieczności do obaw nad naszym życiem, ponieważ będziemy pod czujnym okiem doświadczonych ratowników. Jeżeli będziemy mieli już dość leżenia do góry brzuchem możemy zafundować sobie trochę ruchu i wybrać się do parku linowego. Tam z pewnością można się wyszaleć zarówno z rodziną jak i z drugą połówką. Krynica Morska jest doskonałym miejscem na spędzenie wakacji. Ceny w niej są rozsądne, a atrakcje zapewnią miłe wspomnienia.

Dodaj komentarz