Zakwaterowanie

Krynica Morska – polska perła nad Bałtykiem

Dla wielu Polaków Krynica Morska jest ulubionym miejscem na spędzenie letniego urlopu. Położona na Mierzei Wiślanej, z obu stron otoczona wodami, z jednej Zalewu Wiślanego, z drugiej Zatoki Gdańskiej, przyciąga swoim pięknem i atrakcjami licznych turystów. Nie brakuje osób, które spędzają tam urlop regularnie, a są nawet tacy, którzy są tam co roku.
Choć Krynica Morska nie jest wielkim kurortem, atrakcji jest tam mnóstwo. Turyści na nocleg mają do wyboru hotele, ośrodki wczasowe, kempingi i pola biwakowe. Atutem jest długie kąpielisko i przestronne plaże. Żeglarze na pewno docenią to, że do dyspozycji mają dwa porty, po jednym z każdej strony mierzei, oraz kilka przystani żeglarskich i marin.
W samej Krynicy Morskiej nie brakuje też atrakcji turystycznych. Jest tam nieodłączny element morskiego wybrzeża czyli latarnia morska, jest też zabytkowy kościół. Teren jest bogato zalesiony, co spodoba się osobom lubiącym kontakt z przyrodą. Dużym atutem jest możliwość łatwego dotarcia do miast po drugiej stronie kwatery kąty rybackie: Fromborka, Elbląga i Tolkmicka, gdzie jest bardzo dużo atrakcji turystycznych.
Krynica Morska, choć należy do jednych z najmniejszych miast w Polsce, oferuje bardzo wiele, jeśli chodzi o wypoczynek.